Svadobný fotograf - kameraman cena


Vašu otázku , alebo požiadavku možte odoslať tu - odpoviem do 24 hodín, ďakujem.

 

Lenka a Julo na Oravskom Hrade

 


DOPRAVA  A  PôSOBISKO: 

Pracujem po celej SR a aj v zahraničí, hlavne však stredné a západné Slovensko - okolie Nitry, B. Bystrice, Žiliny 

Za dopravu na miesto filmovania, fotenia pri bežných objednávkach účtujem obvykle 35€-55€ po celej republike.

Tel. KONTAKT: 

T-mobile:  0903 14 63 15

O2:  0949 89 12 42

4KA:  0950 43 53 57  


                nájdete ma v Hontianskych Moravciach 2 km od kúpelov Dudince smerom na Levice a necelú hodinu od Zvlolena na juh. 

 


 

 


Na Vašu žiadosť Vám zašlem aktuálny cenník filmových a fotografických služieb alebo vypracujem cenovú ponuku prispôsobenú vašim požiadavkám. Orientačná cena svadobného fotografovania a kamerovania pre sezónu 2019 je cca 435-595€ za Svadobné foto, alebo Svadobné video, alebo 635-995€ za  Fotenie a Filmovanie svadby spolu. Ak sa rozhodnete pre moje služby, prosím o potvrdenie napr. telefonicky, alebo e-mailom, že s cenovou ponukou súhlasíte a služby si objednávate. 

REKLAMÁCIE: Dielo si po dodaní prosím hneď prehrajte - asi 1-2 % nosičov môže vykazovať chyby napr. preskakovanie, ak sa toto objaví rád vám ho bezplatne vymením. Ak sa vyskytne niečo čo by ste ešte chceli zmeniť je tiež možné napraviť, prosím kontaktujte čí skor aby sme to mohli riešiť. Obvykle materiál zo svadby zržím cca mesiac po odovzdaní.

DODANIE DIELA: Zásielky v rámci SK posielam doporučenou poštou I. triedy, je možné aj možné aj zaslanie do zahraničia, alebo osobné vyzdvihnutie. 

REFERENCIE: V prípade, že ste boli/neboli s moju prácou a výsledným dielom spokojní, môžte nechať váš názor na mojej www, alebo si prečítať názory iných. Za každý objektívny názor, feedback a kritiku vopred ďakujem.

 


 texty, foto a video (c) 2018-19 Daniel Petráško


   svadba video a kamera Zvolen

svadobné video, svadba filmovanie, kameraman, svadba fotograf, svadobné video a fotenie, fotograf na svadbu v Nitre, Bratilsva Nitra Zvolen foto a video