Svadobný fotograf a kameraman - cena


Vašu otázku , alebo požiadavku možte odoslať tu - odpoviem do 24 hodín, ďakujem.

 

Lenka a Julo na Oravskom Hrade

 


DOPRAVA  A  PôSOBISKO: 

Pracujem po celej SR a aj v zahraničí, hlavne však stredné a západné Slovensko - okolie Nitry, B. Bystrice, Žiliny 

Za dopravu na miesto filmovania, fotenia pri bežných objednávkach účtujem obvykle 35€-55€ po celej republike.

Tel. KONTAKT: 

T-mobile:  0903 14 63 15

O2:  0949 89 12 42

4KA:  0950 43 53 57


 Facebook H-ARTvideo

 Facebook Daniel Petráško               nájdete ma v Hontianskych Moravciach 2 km od kúpelov Dudince smerom na Levice a necelú hodinu od Zvlolena na juh. 

 


Svadobné video, klip, alebo iba materiál do hlavného videa filmovaný mimo svadobný deň - takzvané rande, alebo ako sme sa našli :) , je pekným obohatením celého filmu zo svadby. Ak uvažujete o niečom podobnom, prosím napíšte mi Vaše návrhy alebo nápady a môžme spolu vypracovať niečo ako scenár. Samozrejme klip je možné realizovať aj bez svadby ako takej, napríklad na výročie zoznámenia, svadby, valentína, narodenie detí a len tak.


REKLAMÁCIE: Dielo si po dodaní prosím hneď prehrajte - asi 1-2 % nosičov môže vykazovať chyby napr. preskakovanie, ak sa toto objaví rád vám ho bezplatne vymením. Ak sa vyskytne niečo čo by ste ešte chceli zmeniť je tiež možné napraviť, prosím kontaktujte čí skor aby sme to mohli riešiť. Obvykle materiál zo svadby zržím cca mesiac po odovzdaní.

DODANIE DIELA: Zásielky v rámci SK posielam doporučenou poštou I. triedy, je možné aj možné aj zaslanie do zahraničia, alebo osobné vyzdvihnutie. 

REFERENCIE: V prípade, že ste boli/neboli s moju prácou a výsledným dielom spokojní, môžte nechať váš názor na mojej www, alebo si prečítať názory iných. Za každý objektívny názor, feedback a kritiku vopred ďakujem.

 

nazad na info: KAMERAMAN NA SVADBU

 texty, foto a video (c) 2018-19 Daniel Petráško

svadobné foto a video - 0903 14 63 15


   svadba video a kamera Zvolen   -  kameraman na svadbu 0903 146315

kameraman na svadbu Nitra - Prievidza - Žilina